Paintball bazar

Prodej použitého, zánovního a testovacího paintballového vybavení.

Milsig M17 SMG

Cena: 12 220 Kč

Vlastnosti a vybavení

UPRAVENÝ HEATCORE
SMG v sobě má upravený systém HeatCore, který je nyní nově v na těle zbraně nezávislém pouzdře. Jedná se o další krok, který opět o něco zjednoduší údržbu a případné ladění zbraně. 
HEAT Core je velmi nenáročný na údržbu – je v něm jen pět o-kroužků a pouze dva z nich vyžadují pravidelné čistění a mazání. Celý operační systém jde vyjmout po uvolnění dvou čepů. Několik kapek oleje a M17 je zpátky ve hře.

MÓDY STŘELBY, MECHANICKÉ FULL-AUTO, KADENCE
SMG střílí ve dvou módech střelby – poloautomat (jeden výstřel na jedno zmáčknutí spouště) a mechanický plný automat (full-auto – automatická střelba po dobu zmáčknutí spouště). Kadence v plném automatu je 12.5 kuliček za vteřinu. Jak již bylo řečeno, plný automat je zcela mechanický a není k němu potřeba žádné baterie. 

ZÁSOBNÍKY
SMG je první zbraní řady Milsig M17, která nevyužívá standardní zásobníky Milsig na 18 nebo 20 kuliček. Součástí balení jsou dva zásobníky na 8 kuliček/FS. Součástí balení je i spojka na tyto zásobníky.

Zbraň je také kompatibilní se nejnovější verzí zásobníků ZetaMag, které mají kapacitu 20 kuliček (ZetaMag má dvě šachty a po vystřílení 10 kuliček se musí vybít, otočit spodem na vrch a znovu nabít). Starší verze ZetaMagů je také možní do zbraně použít, po malé úpravě. 

FIRST STRIKE
Zbraň je kompatibilní s technologií First Strike. 

Hybrid Collapsible Stock
SMG má zcela novou opěrku, která umožňuje použití 13ci vzduchového systému, nebo připojení hadice na vzdálené připojení pohonného systému. 

POJISTKA A PŘEPÍNAČ STŘELBY
Pojistka/Přepínač střelby je na SMG má tři pozice - zajištěno/poloautomat/plný automat. Pojistka/Přepínač je nyní jak pro levou, tak pro pravou ruku.

Specifikace
Délka (včetně 13ci vzduchového systému): 669mm
Délka (s nainstalovaným adaptérem na hadici):531mm
Délka (opěrka plně zasunutá):480mm
Váha:2360g
Módy střelby: poloautomat, mechanický plný automat
Kadence:12,5 kuličky za vteřinu
Mechanismus zbraně: regulovaný Blow Forward

Balení obsahuje
• Milsig M17 SMG
• 2x zásobník na 8 kuliček se spojkou
• Balení základních náhradních dílů
• Záslepku hlavně
• Plastová mířidla

 

Záruka 6 měsíců